WINDYKACJA WOLF
tel.606950171, tel/fax 158423072
windykacjawolf@gmail.com

• FIRMA WINDYKACYJNA • WINDYKACJA BEZZALICZKOWA • WINDYKACJA NALEŻNOŚCI • WYWIAD GOSPODARCZY •

 

logo

Czy windykacja należności jest czasochłonna i kosztowna – Windykacja należności prowadzona przez firmę windykacyjną o wiele szybciej i pewniej pozwala odzyskać wasze należności, bez angażowania dodatkowych środków. Nie ma konieczności pokrywania tu wysokich wynagrodzeń zastępców procesowych, nawet jeśli dojdzie do skierowania sprawy do postępowania sądowego w ramach prowizji od odzyskanej należności oferujemy zastępstwo procesowe. Nie ma również konieczności kosztownego wynajmowania detektywa bądź w inny kosztowny sposób ustalania składników majątkowych dłużnika. Podejmując windykację należności firma windykacyjna ustala w ramach prowadzonych działań te wszelkie informacje, tak aby potem móc jasno i wyraźnie wskazać je komornikowi. Windykacja taka jest sprawna i szybka, w możliwie najkrótszym czasie ustalamy czy możliwe jest ściągnięcie należności z danego dłużnika i podejmujemy wszelkie możliwe czynności zmierzające do odzyskania wierzytelności. Czy windykacja jest bezpieczna - Owszem jeżeli zostanie zlecona firmie, która ma doświadczenie i może wykazać się potwierdzoną przez swoich klientów rzetelnością w prowadzeniu spraw.

W jakim czasie odzyskane pieniądze znajdą się na koncie wierzyciela – Jeśli jest to jednorazowe zlecenie bezpośrednio po wpływie ich na nasze konto dokonujemy przelewu na konto wierzyciela. Jeśli jest to duża liczba zleceń od jednego kontrahenta z reguły wszelkie wpłaty rozliczamy co tydzień, tak ,aby wpłaty od dłużników zdążyły wpłynąć na nasze konto. Jeśli są to duże kwoty i wierzyciel sobie tak zażyczy, nasza firma dokonuje przelewów bezpośrednio po wpływie należności.

Czy windykacja należności angażuje w jakiś sposób czas wierzyciela – Nie, jedyne czynności jakie musi podjąć to przekazać nam wszelkie dane jakie posiada na temat dłużnika i jego długu a całą resztą zajmuje się już nasza firma.

Czy windykację można zlecić za pomocą faksu bądź maila – Tak, wystarczy aby wszelkie dane przesłać na nasz faks lub mail, my odeślemy tą samą drogą do podpisania zlecenie windykacji. Po otrzymaniu go faksem lub mailem niezwłocznie przystępujemy do działania.

Czy jest limit wartości spraw jakie nasza firma przyjmuje do windykacji - Nie ma limitu, przyjmujemy do windykacji zarówno wierzytelności kilkusetzłotowe jak i kilkudziesięciotysięczne. Mając spore doświadczenie w windykacji wiemy, iż zarobić można na wszystkich sprawach, tak więc nie ustalamy żadnych limitów.

Jaki jest procent skuteczności działań naszej firmy – Nie ukrywamy nigdy ani nie oszukujemy naszych klientów, jasno i wyraźnie informujemy ich, iż nie ma 100% pewności na odzyskanie wierzytelności. Jest tylko jedna rada na to, aby jak najbardziej zwiększyć prawdopodobieństwo jej odzyskania – im szybciej skierujecie sprawę do windykacji, tym łatwiej będzie ją odzyskać. Dlatego nie warto zwlekać ze skierowaniem sprawy do naszej firmy, łudząc się tym że dłużnik się opamięta i sam odda należność. Szybka i skuteczna windykacja należności jest możliwa, wystarczy ją tylko jak najszybciej zlecić.

Czy zlecenie windykacji kosztuje – Nie, oferowana przez naszą firmę windykacja jest tzw. windykacja bezzaliczkową, a więc wynagrodzenie stanowi procent od odzyskanej należności. Brak jest jakichkolwiek przedpłat lub zaliczek.

Ile trwa windykacja – po otrzymaniu zlecenia niezwłocznie przystępujemy do działań windykacyjnych. Nie zawieramy umowy na żaden określony okres, umowa wiąże aż do czasu wyegzekwowania całej należności. Oczywiście istnieje możliwość jej wcześniejszego wypowiedzenia, zarówno przez zleceniodawcę jak i zleceniobiorcę. Po prostu mając spore doświadczenie w windykacji doskonale wiemy, iż nie zawsze możliwe jest wyegzekwowania należności np. w terminie jednego miesiąca, czasem potrzeba więcej czasu aby odzyskać należność.

Czy windykacja należności oferowana przez prywatna firmę jest zgodna z prawem – Oczywiście, wszelkie działania podejmowane przez naszą firmę są w 100% zgodne z prawem, co wcale nie obniża ich skuteczności. Owszem są firmy windykacyjne które podejmują działania niezgodne z prawem, lecz nasza firma do takich nie należy i odcina się od takich nieuczciwych praktyk.

Miasta w których nieprzerwanie prowadzimy działania windykacyjne to:
- woj. podkarpackie – Rzeszów, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Nisko, Krosno
- woj. świętokrzyskie – Kielce, Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski
- woj. lubelskie – Lublin, Zamość, Chełm, Biłgoraj
- woj. Mazowieckie – Warszawa , Radom
- woj. Śląskie – Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Bytom, Częstochowa, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Tychy, Rybnik
- woj. Dolnośląskie – Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra, Legnica
- woj. Kujawsko-Pomorskie – Bydgoszcz, Toruń, Włocławek
- woj. Lubuskie – Gorzów, Zielona Góra
- woj. Łódzkie – Łódź, Piotrów, Płock
- woj. Małopolskie – Kraków, Tarnów, Dębica, Wieliczka, Mysłowice, Nowy Sącz
- woj. Opolskie – Opole, Częstochowa
- woj. Podlaskie – Białystok, Suwałki, Łomża
- woj. Pomorskie – Bydgoszcz, Słupsk, Gdańsk, Elbląg
- woj. Warmińsko-Mazurskie – Olsztyn
- woj. Wielkopolskie – Poznań, Piła, Konin, Kalisz
- woj. Zachodniopomorskie – Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg


  ODSZKODOWANIA